- Sekonda

Цена
€59 31 / 116 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки дигитален часовник Sekonda - S-1678.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Дигитален дисплей
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Функция хронометър
Осветление на дисплея
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Дигитален дисплей
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Функция хронометър
Осветление на дисплея
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки дигитален часовник Sekonda - S-1678.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Дигитален дисплей
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Функция хронометър
Осветление на дисплея
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Дигитален дисплей
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Функция хронометър
Осветление на дисплея
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Зелен |
| Цвят | Зелен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Дигитален |
| Циферблат | Дигитален |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Таймер | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Пластмаса |
| Диаметър на корпуса (mm) | 45 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки дигитален часовник Sekonda - S-1678.00
Бъдете точни във времето със стил и прецизност. Този дигитален часовник на Sekonda предлага ясен дисплей, надежден кварцов механизъм и удобство за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Дигитален дисплей — Лесно четим екран, показващ време, дата и други функции.
- Кварцов механизъм — Точност и ниска поддръжка с батерийно захранване.
- Издръжлива конструкция — Здрави материали на корпуса и каишката за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Пластмаса |
| Диаметър на корпуса | 45 mm |
| Дебелина на корпуса | 12 mm |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Sekonda S-1678.00
- Ръководство за потребителя
- Батерия (инсталирана)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




